دریافت{کودکان و وسایل ارتباط جمعی}

کودکان و وسایل ارتباط جمعی|ایی کِی/دریافت/31015579|ekn50309086|تحقيق کودکان و وسایل ارتباط جمعی
این فایل درباره ی کودکان و وسایل ارتباط جمعی می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

تحقيق
متشکل از 30 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::
عروسک‌ها اولین وسایل ارتباط جمعی بشر بودند
عروسک جزو قدیمی‌ترین دست سازه‌ها و همرازه‌های بشری بوده است و به عنوان نخستین خلاقیت‌های هنری و وسایل ارتباط جمعی و دست‌آوردهای ارتباطی بشر محسوب می‌شود . فرهنگ‌ها زمانی می‌توانند به حیات خود ادامه دهند که پویایی و نو شدن خود را فعالانه دنبال کنند و عدم اتصال و ارتباط با تکنولوژی، دوران مدرن کهنگی را به ارمغان می‌آورد.
اردشیر صالح پور در جشنواره کودک، نیایش و مهر،گفت:به طور کلی عروسک جزو قدیمی‌ترین دست سازه‌ها و همرازه‌های بشری بوده است. این انسان واره‌های کوچک در فرهنگ‌های مختلف گونه‌گونی‌های فراوانی داشته‌اند و به عنوان نخستین خلاقیت‌های هنری و وسایل ارتباط جمعی و دست‌آوردهای ارتباطی بشر محسوب می‌شوند .در زمان‌های بعدی به عنوان پیشگامان هنر تئاتر عروسکی مطرح شدند.
این استاد دانشگاه با اشاره به نقش و حضور عروسک‌ها در تاریخ تفکر بشری، افزود:در ابتدا این عروسک‌ها بیشتر در مفاهیم فکری سهیم بودند اما رفته رفته، بشر، در کنار گرایشات فکری همواره به سرگرمی هم می‌اندیشیده است و عروسک کم کم از کاربرد آیینی به شکل سرگرمی تغییر شکل پیدا کرد.


مطالب دیگر:
📚درباره WAP📚درباره سنسور📚درباره علم الكترونيك📚درباره میکروکنترلها📚دريچه اي به سوي دنياي تلگراف📚دزدگير📚دستگاه سوئيچ ديجيتال📚دي الكتريك ها📚دي الكتريك و كاربرد آن📚کتاب مصور آموزش زبان فرانسوی📚پاورپوینت آموزش درس سیزده کتاب علوم تجربی پایه چهارم ابتدایی ( زیستگاه )📚سقوط سامانيان 16 ص📚سقوط قسطنطنیه📚سكولاريسم و کشف حجاب در ایران📚سکه شناسی به عنوان شاخصی برای شناسایی میراث فرهنگی ملل مختلف📚سکولاریسم 16ص📚سلاح هاي شيميايي در دوران باستان📚سـلـجوقـيان📚سلجوقيان📚سلسله اشکانیان 13 ص📚سلطنت خشايار شاه📚سلمان رشدی📚سلیم اول 13 ص📚سمبوليسم سورئالیسم 14ص📚سه سناريوي نفتي براي هزاره جديد 7 ص