دریافت{دانلود پاورپوینت اصول کلی دستگاه های آزمایشگاهی تشخیص طبی}

دانلود پاورپوینت اصول کلی دستگاه های آزمایشگاهی تشخیص طبی|ایی کِی/دریافت/50305483|ekn50309086|اصول کلی دستگاه های آزمایشگاهی
این فایل درباره ی دانلود پاورپوینت اصول کلی دستگاه های آزمایشگاهی تشخیص طبی می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات


دسته بندی : پاورپوینت


نوع فایل : .ppt ( قابل ويرايش و آماده پرينت )


تعداد اسلاید : 29 اسلایدقسمتی از متن .ppt :اصول کلی دستگاه های آزمایشگاهی تشخیص طبی


دستگاه یا سیستم


دستگاه های آزمایشگاهی تشخیصی- طبی در تشخیص ، بررسی و تحقیقات کاربرد بسزایی دارند .


برای درک خصوصیات کلی دستگاه ها , می بایست اطلاعاتی را در مورد خواص دستگاه ها و بهینه بودن مقادیر قابل اندازه گیری ، مورد بررسی قرار داد .


برای این منظور ابتدا یک سری از اصطلاحات و واژه های مربوط به سیستمها , مورد بحث قرار می گیرد .


دستگاه (instrument):


عبارت است از ابزاری که به تشخیص ، بهبودی و دانستن نادانسته ها کمک می کند .


در بیشتر مواقع به جای اصطلاح دستگاه از مبدل یا (transducer) استفاده می شود . مبدل وسیله ای است که یک شکل انرژی را به شکل دیگر انرژی تبدیل می کند که این شکل ثانوی انرژی تفسیر و تبیین آسانتری برای اندازه گیری دارد .


مبدل نبایست تغییری در آنچه که اندازه گیری می کند ، ایجاد نماید و هم چنین نمی بایست نسبت به آن چه که اندازه گیری نمی شود ، حساس باشد.


مقدار سیگنالی که مبدل اندازه گیری می نماید ، می بایست حول و حوش آن مقدار ثابتی باشد که به آن داده شده است و نمی بایست خطا یا اعوجاج در آن دخالت داشته باشد. به بیانی دیگر هیچ عامل خارجی نباید در آن دخالت نماید.
مطالب دیگر:
📚پاورپوینت ماشین الات منابع طبیعی📚پاورپوینت مبانی تغذیه ورزشی📚متابولیسم چربی و نقش آن در فعالیتهای ورزشی📚اموزش کاربردی میکروکنترلرهای avr📚پاورپوینت کاربرد کامپیوتر (رشته های علوم انسانی)📚پاورپوینت سنسور مادون قرمز، صفحه کلید ماتریسی، سنسور LM35📚پاورپوینت محافظت از پی، منشاء، پیشرفت و توسعه آن📚هندبوک پمپ کاراسیک📚جزوه دوزینگ پمپ ها📚جزوه سمینار سنکرون سازی عملگرهای هیدرولیکی📚کتاب بلبرینگ📚پرسشنامه آزمون سرسختی📚پاورپوینت pdf شده طراحی سیستمهای لوله کشی تحت فشار فرایندی Process Pressure Piping📚دوره کامل اصول نم زدایی در صنایع نفت و گاز📚آموزش تصویری مراحل نصب و بازرسی مخازن ذخیره سقف شناور📚گزارش کارآموزی دفترخانه اسناد رسمی word📚جزوه بسیار کامل طراحی تجهیزات فرآیندی📚پاورپوینت مدرسه و مسجد آقا بزرگ📚مدل سازی بافت نرم جهت بررسی چگونگی ایجاد زخم بستر با استفاده از روش المان محدود📚پاورپوینت مدلسازی سیستم های بیو لوژیکی (سیستم تنفسی)📚مشاركت كاركنان و توان بخشیدن به آنان (مداخلات بین فردی)📚دانلود پاورپوینت گسترش عملكرد كیفیت📚دانلود پاورپوینت فرآیند تولید اویل پمپ📚دانلود پاورپوینت درآمدی بر نظریه تصمیم گیری عملی📚دانلود پاورپوینت برنامه ریزی و نظارت پروژه